Novinky

24. 7. 2021

Server byl spuštěn

Autor: Letadilko


Dobrý den, hráči a hráčky,

s radostí oznamujeme, že server byl úspěšně zapnutý.

Děkujeme za Vaši trpělivost. Můžete se připojit přes IP adresu hraj.kamellot.cz. I přes to Vás ale upozorňujeme, že spousta věcí není doladěna a můžou se vyskytnou chybky. Budeme rádi, když nás na ně upozorníte.

Svět Kamellotu už na Vás čeká, příjemnou zábavu!

24. 7. 2021

Další informace o spuštění

Autor: Letadilko


Dobrý den, komunito,

doladili jsme pár posledních detailů a zde Vám sepíšeme další změny.
1). VIP byly tedy všem odebrány a nyní jsou mimo provoz až do odvolání.
2). Každý hráč má jednu residenci o velikosti 350x350, svět je neomezený. Měnit jdou ale jen některé vlajky, které neovlivňují hru.
3). Můžete už instalovat verzi 1.17.1, protože na té server pojede.
4.) Byl přidán Tree Capitator = Automatické dotěžení stromu. Jde vypnout přes /tg toggle
5.) Měďáky jsou zatím odstraněné, opět do odvolání.
6.) Web je momentálně mimo provoz, opět až do odvolání.
7.) Velká novinka. Byl přidán Těžební svět. Do něj se dostanete přes -> /warpy, klinutím na Těžební svět. V tomto světě si prosím přečtěte upozornění na hologramech při portu. Neplatí zde zakáz ničení přírody, ale v normální přírodě stále platí !. Více bude uvedeno v hologramech. Můžete v něm těžít dřevo, písek ve velkém, rudy atd...

Děkujeme za Vaši trpělivost. Jakmile zde napíšeme informaci o spuštění, můžete se připojit přes IP adresu hraj.kamellot.cz. I přes to Vás ale upozorňujeme, že spousta věcí není doladěna a můžou se vyskytnou chybky. Budeme rádi, když nás na ně upozorníte.

Svět Kamellotu už na Vás čeká, příjemnou zábavu!

24. 7. 2021

Nové informace o spuštění

Autor: Letadilko


Dobrý den,

Nové informace o spuštění serveru.

96% pluginů, které jsou k provozu potřeba jsou funkční. Proč jen 96%? Protože server bude jet na verzi 1.17.1. Svět a inventáře, jednoduše vše bude kompletně wipnuto.
Svět je bez chyb v něm, jako špatně načtených chunků atp.
Vaše výhody již nebudou platné (budou Vám odebrané), VIP budou navíc pozastaveny a jejich výhody budou upraveny vzhledem k Mojangu a jejich Eule. O jejich zprovoznění Vás budeme informovat.
Každý hráč bude mít Residenci o maximální velikosti 350x350. Bez možnosti měnění vlajek jako monster, fire atd. Vlajky jako padd, destroy, build samozřejmě budou moct být změněny. LWC = ochrana truhel, pecí atd. bude zrušena.
Svět bude neomezeně velký, bez borderů.

Upozorňujeme Vás, že se může ještě velká spousta věcí změnit a proto si tímto vyhrazujeme právo na změnu všeho uvedeného.

Děkujeme Vám za pozornost a doufáme, že se těšíte jako my na spuštění serveru.

Hezký večer.

23. 7. 2021

Projekt Kamellot.cz obnoven

Autor: Letadilko


Dobrý den, komunito,
dnes, 23.7. proběhlo setkání se mnou a Picassem, na kterém jsme oba uznali chybné chování a usmířili jsme se spolu. Po pár minutách přišlo na téma, a to, že Komunita Kamellotu nepatří jinam, než na Kamellot.. Proto bychom Vám rádi oznámili, že projekt Kamellot.cz přichází k životu, přesněji do starých kolejí. Jsme poučení z našich chyb a nyní už víme, čemu se vyvarovat. Budeme moc rádi, když se k nám vrátíte. O průběhů příprav atd.. Vás budeme brzo informovat. Sdílejte to kamarádům, dobrodruhům. Svět Kamellotu na Vás bude čekat.

S pozdravem,

Letadilko a Picasso